ETTEVÕTTEST


HASA Group Oy on ärikliendile suunatud tööjõurendi teenusepakkuja.  Oleme spetsialiseerunud infraehitustöödele (maa- ja vesirakennus) ning toetame oma kliente sobiva personaliga Soome turul.

Oleme keskendunud pikaajalistele projektidele ning teeme koostööd suurettevõtetega infrateenuste valdkonnast nagu Destia OY, YIT Suomi OY, NRC Group OY jt. 

Olenevalt hooajast töötab ettevõttes 25-50 ehitusvaldkonna spetsialisti ning abimeest. 

Mis eristab meid teistest infraehitustööde tööjõurendi pakkujatest? 

  • HASA Group teenused sisaldavad tööde juhtimist, mis loovad aja-ja ressursivõidu meie klientidele. Kliendipoolne kontaktisik annab info ning muud korraldused HASA Group töödejuhatajale, mitte igale üksikule töötajale eraldi. 
  • Personaalne lähenemine igale projektile.  Pikaajaline kogemus alal võimaldab ootamatuste puhul kliente nõustada ning ühiselt väljakutseid lahendada. 
  • Teenused ühelt pakkujalt ehk mitmekülgne teenuste valik.
  • Meie kogenud personal omab laialdasi teadmisi infraehituse valdkonnast. 
  • Kasutame professionaalseid tööriistasid ning töövõtteid samal ajal tagame kvaliteetse töö ja peame kinni kokkulepetest.

Meie ajalugu

Alustasime aastal 2015 Kesk-Soomes koostöös Destia OY´ga Riippa-Eskola RU2 raudtee 2-realiseks ehitust. Aastatel 2016-2019 osalesime Helsingi Vantaa lennujaama laiendustöödel ning 2017-2019 Oulus projekti "VT4 parendamine Oulu kohal."
Tänaseks tegutseme kogu Soomes ning oleme kaasatud uutes väljakutsete rohketes infraehitusteenuste projektides (nt E18 Turun Kehätie, Raide-Jokeri jt).