KÜPSISTE KASUTAMISE POLIITIKA

Küpsiste kasutamise poliitika (edaspidi poliitika) määratleb küpsiste mõiste ja kirjeldab nende kasutamist hasagroup.eu veebilehel ja seoses seal pakutavate teenustega (edaspidi veebileht ja teenused).

Poliitika kirjeldab, milliseid küpsiseid me kasutame, millist teavet me küpsiste abil kogume ja kuidas seda teavet kasutatakse. Samuti seda, millised on võimalused küpsiste kasutamisega nõustuda või sellest keelduda.

Mis on küpsised?

Küpsised on tekstifailides säilitatavad väikesed andmefragmendid, mis salvestatakse teie arvutisse või muusse seadmesse, kui brauser veebilehte laeb. Neid kasutatakse tavaliselt teie isiku ja eelistuste meelde jätmiseks ühekordse külastuse (edaspidi sessiooniküpsised) või korduvate külastuste puhul (edaspidi püsiküpsised).

Sessiooniküpsised on ajutised küpsised, mida kasutatakse teie külastuse ajal, ning mis aeguvad, kui te brauseri sulgete.

Püsiküpsiseid kasutatakse teie eelistuste meelde jätmiseks meie veebilehel ja need säilivad teie lauaarvutis või nutiseadmes isegi pärast brauseri sulgemist või arvuti taaskäivitamist. Need tagavad meie veebilehe külastajatele ja meie teenuste kasutajatele ootuspärase ja tulemusliku kogemuse.

Küpsiseid võib seada veebileht (edaspidi esimese osapoole küpsised) või kolmandad osapooled, näiteks sisutootjad või veebilehele reklaamide või analüüsiteenuste pakkujad (edaspidi kolmanda osapoole küpsised). Need kolmandad osapooled tunnevad teid ära, kui külastate meie veebilehte või teatud teisi veebilehti. 

Millist tüüpi küpsiseid me kasutame?

Vajalikud küpsised

Vajalikud küpsised võimaldavad meil pakkuda parimat võimalikku kogemust meie veebilehe külastamisel ja sirvimisel ning selle pakutavate võimaluste kasutamisel.

Jõudlusküpsised

Jõudlusküpsised lubavad meil ja kolmandate osapoolte teenustel koguda statistika eesmärgil andmeid selle kohta, kuidas külastajad veebilehte kasutavad. Need küpsised ei sisalda isikuandmeid nagu nimed ja meiliaadressid ning neid kasutatakse selleks, et saaksime parandada oma veebilehe kasutajakogemust.

Sihtimis- ja reklaamiküpsised

Sihtimis-ja reklaamiküpsised jälgivad kasutajaid üle veebilehtede, et koguda andmeid kasutajate veebisirvimise harjumuste ja eelistuste kohta, et luua detailseid kasutajaprofiile Kasutame neid selleks, et näidata kasutajatele sihitud, asjakohaseid ja huvipakkuvaid reklaame.

Teie kontroll küpsiste üle

Teil on õigus valida, kas nõustute või keeldute küpsistest, mis pole vajalikud. Te võite muuta brauseri seadeid, et kustutada juba loodud küpsised ja mitte nõustuda uute küpsistega. Oluline on teada, et kui te kustutate küpsised või ei nõustu nendega, võib see takistada teie ligipääsu meie veebilehe ja teenuste pakutavatele teatud võimalustele.

Muutused ja parandused

Jätame endale õiguse vajaduse korral muuta veebilehe või teenustega seotud poliitikat, kusjuures muudatused jõustuvad selle poliitika uuendatud versiooni postitamisel veebilehele. Sellisel juhul uuendame lehekülje allservas ka muudatuste tegemise kuupäeva. Veebilehe jätkuv kasutamine pärast selliseid muudatusi tähendab, et olete muudatustega nõustunud.

Kontaktandmed

Küsimused, kommentaarid ja taotlused seoses poliitikaga palume saata aadressil info@hasagroup.eu

Viimati uuendatud: 14.05.2024